КИЇВ:

+38(044) 272-49-00

ДНІПРО:

+38(0562) 36-27-60

МІНСЬК:

+37 (517) 266-33-03
RU UA

КИЇВ:

+38(044) 272-49-00

ДНІПРО:

+38(0562) 36-27-60

МІНСЬК:

+37 (517) 266-33-03

ПРО НАС

Чому понад 500 000 людей обрали «Оптимед»?


glaz.png «Оптимед» - одна із перших приватних офтальмологічних клінік в Україні. Ми працюємо з 1998 року, маємо три офтальмологічні клініки, які надають повний комплекс медичних послуг з відновлення зору.
 
glaz.png Наші клініки оснащені сучасним обладнанням провідних світових виробників Німеччини, США і Японії. Сумарна вартість обладнання становить понад чотири мільйони євро. Наші фахівці постійно працюють над своєчасною модернізацією, оновленням обладнання і технічної бази клінік, придбанням нових приладів для діагностики та хірургії. Усе це дозволяє надавати медичні послуги високого європейського рівня з максимальним ефектом для наших пацієнтів.
 
glaz.png У клініках «Оптимед» працюють висококваліфіковані фахівці, доктори медичних наук, лікарі-практики вищої та першої категорій. Їхні знання і досвід практичної роботи дозволили нам повернути повноцінний зір понад 70 000 пацієнтів. Наші фахівці першими у Білорусі (1988 рік) і в Україні (1999) здійснили лазерну корекцію зору.
 
glaz.png Фахівці «Оптимед» успішно проводять операції з видалення катаракти методом факоемульсифікації в амбулаторних умовах. Успіхи у лікуванні катаракти, висока репутація наших лікарів стали визначальними для найстарішої мешканки Європи, білоруски, 117-річної Ганни Борисович, яка вирішила оперувати катаракту у клініці «Оптимед». Це унікальний випадок у медичній практиці, тому що, наскільки нам відомо, ніде в Європі людям такого поважного віку операцію з видалення катаракти не проводили.
 
glaz.png Наші лікарі постійно працюють над підвищенням своєї кваліфікації, теоретичних знань і практичних навичок роботи. Постійно беруть участь у роботі науково-практичних конференцій, з'їздів офтальмологів, міжнародних конференціях, симпозіумах, стажуваннях у медичних установах Німеччини, Франції.
 
glaz.png У медичних клініках «Оптимед» використовуються тільки найсучасніші, апробовані в Європі, які добре зарекомендували себе, методики корекції зору Lasik, Lasek і PRK, застосування яких не тільки забезпечує відновлення гостроти зору, але й дозволяє досягати високої і стійкої якості зору.
 
glaz.png Лікування у клініках «Оптимед» доступне завдяки оптимальному поєднанню ціни і якості. Про що свідчить постійне зростання відвідуваності клінік громадянами України, Білорусі, СНД, далекого закордону.
 
glaz.png Медичний персонал, фахівці наших клінік щодня, щогодини орієнтовані на пацієнта, на надання йому кваліфікованого і якісного лікування. Усі хірургічні втручання здійснюються тільки після укладення договору, в якому визначені і регламентовані медичні та правові аспекти взаємин клініка-пацієнт.
 
glaz.png Візитною карткою, неухильним правилом для всіх у клініках «Оптимед» є чуйне і дбайливе ставлення до кожного пацієнта, коректність і індивідуальний підхід. Наші пацієнти завжди можуть розраховувати на увагу, підтримку і професіоналізм співробітників.  Ми працюємо для того, щоб Ви отримали повноцінний зір!

Запис до лікаря

!
!
!
!
Скасувати
Виберіть місто
У списку вкажіть потрібний Вам місто
Після відправки заявки з Вами зв'яжуться за вказаною Вами телефону