КИЇВ:

+38(044) 272-49-00

ДНІПРО:

+38(0562) 36-27-60

МІНСЬК:

+37 (517) 266-33-03
RU UA

КИЇВ:

+38(044) 272-49-00

ДНІПРО:

+38(0562) 36-27-60

МІНСЬК:

+37 (517) 266-33-03

ОБЛАДНАННЯ

glaz.png Діагностичне обладнання
glaz.png Устаткування хірургічне
glaz.png Устаткування терапевтичне
 

Діагностичне обладнання


Діагностична система VERION, ALKON (США)

verion.png

Система VERION була розроблена провідним виробником офтальмлогічного обладнання компанією Alcon (США) для обстеження пацієнтів, які планують операцію з екстракції катаракти з імплантацією інтраокулярної лінзи.

Діагностична та аналітична система VERION допомагає максимально точно провести розрахунки, необхідні для проведення операції та краще зрозуміти індивідуальну ситуацію кожного конкретного пацієнта.

Використання системи VERION для обстеження пацієнтів з катарактою дає нам такі переваги :



  • Поліпшення клінічної ефективності, починаючи з діагностики та закінчуючи розробкою детальних інструкцій для проведення операції з видалення катаракти з імплантацією ІОЛ.
  • Збільшення точності розрахунків монофокальних, торичних та мультифокальних лінз.
  • Завчасне виявлення та попередження можливих ускладнень, пов'язаних з операцією.
  • Поліпшення результату, тобто – високі показники відновлення зору.

Біометр ZEISS IOL Master 700

iol master.jpgБіометр ZEISS IOLMaster 700 - це оптичний прилад для безконтактного вимірювання структур очей з використанням методу оптичної когерентної томографії. IOLMaster 700 дозволяє вимірювати індивідуальну кривизну задньої поверхні рогівки при розрахунку оптичної сили ІОЛ завдяки технології Total Keratometry. Total Keratometry (TK ®) - це поєднання унікального методу трьохзонної телецентричної кератометрії передньої поверхні рогівки і вимірювання параметрів її задньої поверхні з урахуванням даних пахіметріі.
IOL Master 700 дозволяє проводити розрахунок торических лінз безпосередньо на приладі, без застосування онлайн калькулятора. Він дає точніші результати вимірювань без «рефракційних сюрпризів» після імплантації ІОЛ.




Оптичний спектральний когерентний томограф SOCT Copernicus HR компанії Optopol Technology S.A. (США)

tomograf2-2020.pngОптична когерентна томографія (ОКТ) - спосіб дослідження поперечного зрізу очних структур. Методику можна класифікувати як оптичну біопсію. Інформація відображається з мікроскопічною точністю і високою роздільною здатністю, надання результатів можна порівняти з розглядом під мікроскопом. Технологія дозволяє зробити оцінку світлового сигналу, отриманого від різних за характеристиками структур очей. При локалізації променя світла відбувається його розсіювання, сигнал частково відбивається від тканин, що знаходяться на різній глибині. Використовуваний механізм аналогічний УЗД, тільки звукова хвиля замінена світловою.








В-сканер Compact Touch фірми Quantel Medical, Франція

b skaner compact touch.jpgУЗД ока відрізняється від інших методів офтальмологічної діагностики своєю універсальністю - його використовують для виявлення широкого кола очних захворювань. Ультразвук дозволяє оцінювати як загальний стан внутрішніх структур ока, так і вимірювати його конкретні біометричні параметри. Ультразвукове В-сканування має розширені можливості порівняно з А-скануванням. З його допомогою на моніторі отримують вже не графік, а двомірне зображення з деталізацією внутрішніх структур очного яблука: кришталика, сітківки, очних м'язів і ін. Дослідження у B-режимі дозволяє з високою точністю оцінювати і диференціювати внутрішньоочні зміни: визначати характер патології, її форму, протяжність. На відміну від статичного А-режиму, В-сканування відображає внутрішньоочну картину у динаміці, що значною мірою розширює його діагностичний потенціал.




А-скан / Пахіметр Pacscan Plus (США)

scan.pngОфтальмологічна біометрична система А-сканування дозволяє вимірювати осьову довжину, глибину передньої камери, товщину кришталика і розраховувати силу ІОЛ, що імплантується. Цей прилад легко об'єднує А-скан і пахіметр в єдину систему. 

Система має такі ознаки:

  • Жива А-ехограма;
  • 5 режимів вимірювання;
  • Компенсація швидкості для штучного кришталика;
  • 6 формул ІОЛ;
  • Імерсіонні можливості;
  • Клінічна точність ± 0.1 мм.
Система зручна для користувача і безпечна для пацієнта.


Безконтактний тонометр CT- 80 Topcon (Японія)

ct-80.jpgПрилад відрізняється високою точністю і стабільністю вимірюваних даних, які не залежать від зовнішніх факторів. М'який струмінь повітря робить процес вимірювання комфортнішим для пацієнта. 
Зображення ока пацієнта і фокусувальні мітки лікар спостерігає на екрані вбудованого монітора з високою роздільною здатністю. На екрані монітора також висвічується інформація по здійснюваному виміру: покажчик положення ока - праве/ліве, режим виміру - ручний/автоматичний, діапазон виміру, величина внутрішньоочного тиску - по три значення для кожного ока і середня величина тиску. 
Комп'ютерний тонометр TOPCON СТ-80 автоматично визначає помилкові дані, наприклад, коли око кліпнуло, позначаючи ці дані у дужках. Прилад СТ-80 також підказує оператору, коли необхідно зробити чистку вимірювального віконця.
Наявність функції самоконтролю точності вимірювань у СТ-80 гарантує лікарю максимально високу достовірність вимірюваних даних. 
Переваги безконтактного вимірювання внутрішньоочного тиску у порівнянні з традиційним контактним методом: 

  • Безконтактний метод вимірювання дозволяє взяти дані у пацієнтів з ушкодженою поверхнею рогівки.
  • Занесення інфекції виключається.
  • Виключається алергічна реакція на краплі.
  • Процес вимірювання швидший і зручніший для лікаря і пацієнта.

Біопахіметр AL 3000, Tomey (Японія)

34251.jpgСучасний прилад для вимірювання багатьох параметрів ока (довжина ока, товщина кришталика, глибина передньої камери, товщина рогівки і т.д.). Ці дослідження дозволяють вирішити такі питання як показання до проведення ЕЛК, розрахунок сили ІОЛ для операцій з приводу катаракти, діагностику таких захворювань як кератоконус, відшарування сітківки, гемофтальм, пухлини ока та ін. 

Унікальність біопахіметра AL-3000 - його компактність і легкість, а також простота в управлінні. Завдяки тактильно-сенсорному дисплею можна просто і швидко переходити від однієї функції до іншої і працювати з базою даних пацієнтів. 


Можна використовувати режими виміру для нормальних, афакічних, псевдоафакічних, тобто очей з імплантованим штучним кришталиком, і для очей із щільною катарактою. Запроваджені нові функції, які дозволяють проводити вимірювання як у контактному, так і в імерсіонному режимах.


Автокераторефрактометр KR-8800 (TOPCON, Японія)


1.jpgАвтокераторефрактометр Топкон KR-8800 забезпечує найбільш точні вимірювання рефракції при мінімальних тимчасових витратах на проведення обстежень. При цьому модель KR-8800 також оснащена функцією центральної кератометрії і можливістю автоматичного вимірювання. 

Чудова оптика у поєднанні з новітніми електронними компонентами забезпечують приладам найвищу якість у широкому діапазоні вимірювань рефрактометрії і кератометрії.

Виміряні дані можуть виводитися на комп'ютерний фороптер для більш швидкого підбору окулярів для пацієнта. 
Новий кольоровий LCD-дисплей одночасно відображає виміряні дані для правого і для лівого ока, що дозволяє оператору безпосередньо спостерігати всю необхідну інформацію. 


Автоматичний проєктор знаків ACP-8 (TOPCON, Японія)


2.jpgПроєктор зорових знаків ACP-8 - автоматичний проєктор зорових знаків, призначений для перевірки гостроти зору, підбору окулярів і контактних лінз. Прилад рекомендований до використання у кабінеті корекції зору.

Автоматичний проєктор зорових знаків Topcon ACP-8 забезпечує чітку і ясну проєкцію тестових знаків, також швидку їх зміну. За допомогою пульта дистанційного керування (ПДК) можливо здійснювати зміну таблиць зі швидкістю 0,03 сек/таблицю. Крім усього іншого, ACP-8 пропонує символи розміром 3х5 з широким розміром проєкції (330х270) для швидкого та ефективного тестування. 


 

Щілинна лампа SL-120 Carl Zeiss (Німеччина)


shelevaya-lampa.jpgCarl Zeiss - один зі світових лідерів у виробництві оптичних приладів.

Щілинна лампа SL-120 призначена для проведення біомікроскопії переднього відрізка очного яблука (рогівки, кон'юнктиви, склери, передньої камери, райдужної оболонки), а також кришталика, склоподібного тіла, сітківки. Дозволяє оцінити посадку контактної лінзи, стан ІОЛ. 

Може використовуватися для терапії ока у поєднанні з офтальмологічними лазерами.







Автоматичний топограф рогівки TMS-3 (Томеу, Японія)


4.jpg
Автотопограф фірми Tomey –  автоматичний, не вимагає налаштування з боку оператора. Близько розташовані датчики активізують роботу кератоскопа у міру наближення до нього пацієнта. Пацієнт кладе голову на сконструйовану ергономічну підставку, і автотопограф починає працювати.

Система сама визначає, фокусує положення очей і робить фотознімок рогівки.












Аналізатор поля зору Humphrey HFA II (Carl Zeiss, Німеччина)


     5.jpg
Аналізатор поля зору Humphrey HFA II застосовується для дослідження поля зору пацієнтів, що дозволяє лікарю зробити оцінку наявності і розвитку основних захворювань, що призводять до сліпоти.

Комп'ютерна периметрія, завдяки високій чутливості тестів, максимальній точності і меншим тимчасовим витратам, значно розширює можливості лікаря з діагностики захворювань зорового нерва, сітківки та глаукоми.








Цифрова фундус-камера VISUCAM LITE,(ZEISS Німеччина) 


6.jpgНова цифрова фундус-камера VISUCAM LITE дозволяє отримувати детальну інформацію про стан очного дна, а також здійснювати його якісну автоматичну зйомку (окремі знімки або відео-серія).
Кольорове зображення очного дна миттєво відображається на окремому 15-дюймовому моніторі, що фактично виключає можливість отримання помилок. 









Вимірювальна система OcuScan, ALCON (США)
 

7.jpgВимірювальна система OcuScan - ультразвукова офтальмологічна система, розроблена для високоякісних вимірювань параметрів ока у зручному для використання режимі. Система використовується для біометрії (А-сканування) і пахіметрії, необхідних для точної діагностики анатомічних особливостей ока. Біометрія є виміром осьової довжини ока. Використовуючи показання вимірювань осьової довжини (AL) і кератометрії (К) у різних формулах розрахунку IOL, система вираховує оптичну силу штучного кришталика, що імплантується в око пацієнта при факоемульсифікації.
 
Пахіметрія є вимірюванням товщини рогівки в одній або у декількох точках. Часто здійснюється протягом біометричного дослідження і перед ексимер-лазерною корекцією. Також дані вимірювань товщини рогівки можуть допомогти у визначенні загрози розвитку глаукоми і в оцінці внутрішньоочного тиску (ВОТ).





Томограф STRATUS OCT, Carl Zeiss (Німеччина)

Stratus_OCT_3000_Carl_Zeiss.jpg

Це томограф з високою роздільною здатністю, призначений для перегляду і відображення поперечних перерізів заднього відділу окулярних структур. Він використовується для «in vivo» - відображення і вимірювання сітківки, шару нервових волокон сітківки, макули та оптичного диска. Stratus OCT з нормативною базою даних шару нервових волокон сітківки («RNFL») і макули є кількісним інструментом для порівнювання шару нервових волокон сітківки і макули у людській сітківці з даними бази даних. Призначений як пристрій діагностики при роботі з визначенням і управлінням хворобами ока, включаючи набряк макули, преретинальний набряк і глаукому.

 

Завдяки Stratus OCT пацієнт відчуває мінімальні неприємні відчуття, оскільки система дозволяє детально обстежити сітківку і зоровий нерв у кабінеті лікаря або в клініці. За допомогою Stratus OCT можна проводити діагностики і лікування змін сітківки та глаукоми.


 

Устаткування хірургічне


Система клінік «Оптимед» оснащена суперсучасним офтальмологічним обладнанням провідних світових виробників, яке переважно не має аналогів в Україні. Це дозволяє нашим лікарям надавати кваліфіковану офтальмологічну допомогу на найвищому професійному рівні.


Лазерний пристрій Schwind Esiris


esiris2.jpgЕксимерний рефракційний лазер ESIRIS фірми «Швінд» – це комплекс для повного вирішення завдань сучасної ексимерлазерної хірургії. Цей комплекс складається з ексимерлазерного пристрою третього тисячоліття ESIRIS і діагностичного обладнання, на основі даних якого будується алгоритм лазерного шліфування рогівки (кератотопограф з аналізатором спотворень хвильового фронту Keratron Scout і хвильовий аберометр).

Завдяки особливостям технічного пристрою лазера ESIRIS досягаються переваги корекції у клінічному аспекті: найнижчий температурний вплив на тканину рогівки, невелика глибина абляції і найгладкіша поверхня рогівки.

На цьому лазері можна коригувати міопію високого ступеня – до -18,0 Д. Тканини рогівки і гострота зору після операції швидко відновлюються завдяки особливостям сліпої плями діаметром 0,8 мм (flying spot). Високошвидкісна активна система стеження (частота 300 Гц) сприяє поліпшеному центруванню ока під час операції.


MERILAS 532A (Зелений лазерний фотокоагулятор)


zelenyi lazer.jpgЛазерна коагуляція сітківки застосовується при периферичних і центральних дистрофіях сітківки, судинних ураженнях, при деяких видах пухлин. Також лазерна коагуляція сітківки запобігає розвитку дистрофії і перешкоджає відшарування сітківки, ефективна як профілактика прогресування змін на очному дні.

Даний вид лікування є єдиним і безальтернативним при змінах на сітківці ока, «гратчастої» дегенерації сітківки, дистрофії ( «слід равлика»), при судинних захворюваннях очей, наприклад, діабетичні зміни на сітківці, пов'язані з цукровим діабетом, тромбозі центральної вени сітківки, ангиоматозе , вікової макулодистрофії, судинної патології вен (ДРП, тромбоз).






 
Операційна система для факоемульсифікації катаракти CENTURION Vision system (Alkon,США)

CENTURION .png
CENTURION VISION SYSTEM— інтелектуальна офтальмологічна система для факоемульсифікації катаракти, яка контролює кожен крок операції і дозволяє хірургу провести операцію на вищому рівні і з мінімальним ризиком ускладнень.

«Centurion»,як жоден інший факоемульсифікатор на сьогоднішній день, забезпечує пацієнту максимальну безпеку під час операції і забезпечує абсолютну точність у роботі хірурга.

СENTURION Vision System об'єднує в собі кілька технологій факоемульсифікації.

Її переваги:

  • Технологія активного контролю внутрішньоочного тиску Active Fluidics підтримує під час операції необхідний, без перепадів, рівень внутрішньоочного тиску індивідуально у кожного пацієнта.
  • Технологія збалансованої енергії Balanced Energy дозволяє провести «ювелірну» роботу з дроблення і видалення фрагментів пошкодженого кришталика, уникнувши травми інших тканин ока, полегшує подальшу імплантацію інтраокулярної лінзи і скорочує терміни відновлення.
Centurion Vision Systemє основною частиною катарактального рефракційного комплексу, призначеного для максимально безпечної хірургії катаракти.


Технологічні інновації, застосовані в системі, дозволяють забезпечити максимальний рівень безпеки, знизити інвазивність хірургії і час операції, значно скоротити відсоток можливих ускладнень, забезпечити швидке відновлення після операції і відмінний зір на довгі роки.


Операційний офтальмологічний мікроскоп M 500 (Leico, Німеччина)


Leica-M500_449733.jpgОпераційний офтальмологічний мікроскоп Leica M500 поєднує у собі якість і точність. Нова концепція освітлення гарантує легку роботу, і прекрасно стабілізований червоний рефлекс. 

Максимальний захист очей пацієнта і лікаря забезпечується вбудованими ультрафіолетовим і інфрачервоним фільтрами. Апохроматична оптика забезпечує чітке, висококонтрастне зображення, природне перенесення кольорів, корекцію спотворень по всьому полю зору, велику глибину різкості. 

Це допомагає здійснювати високоякісні хірургічні операції зручно, безпечно і точно кожного дня.










Ексимерний лазер MEL 70 G-Scan (Carl Zeiss, Німеччина)


Mel70-300x225.jpgMEL 70 G-Scan - це ексимерний лазер, що поєднує високоточне локальне сканування з точністю і м'якістю гаусовського профілю розподілу променя при виконанні операцій LASIK (Laser in-situ Keratomileusis) і PRK (Photorefractive Keratectomy).

Основними перевагами лазера MEL70 є:  

  • щадний режим обробки поверхні рогівки;
  • максимальна гладкість профілю поверхні рогівки, недосяжна з так званими «прямокутними» профілями розподілу енергії променя;
  • можливість проведення рефракційних операцій будь-якої складності, поміж них: міопії (чистої і з астигматизмом), гіперопії (чистої і з астигматизмом), іррегулярного астигматизму.


Конструкція лазера, а також програмне забезпечення дозволяють працювати з топограмою поверхні рогівки, представленої у цифровій формі, тим самим адаптуючи режими корекції індивідуально під кожного пацієнта.

Вбудована активна система стеження компенсує непередбачені рухи ока і забезпечує необхідну якість операцій при переміщеннях ока.

Ексимерний лазер MEL 70 G-Scan забезпечує прогнозоване лікування короткозорості, далекозорості, а також дає можливість лікувати простий і змішаний астигматизм.



Мікрокератом Rondo, ALCON (США)


rondo.jpgМікрокератом Rondo застосовується у хірургії рефракції для формування клаптика рогівки як першого етапу ексімер-лазерної корекції за методикою Lasik.

Цей мікрокератом має ряд незаперечних переваг:

  • попередньо зібрана головка забезпечує швидку установку на око;
  • джерело безперебійного живлення на основі комплексних акумуляторних батарей забезпечить надійну роботу у будь-яких умовах;
  • спеціально розроблений активний контроль вакууму, спеціальне кільце забезпечує ідеальне рішення для глибоко посаджених очей;
  • спеціально розроблена конструкція ножа забезпечує надточне, акуратне зрізання клаптика рогівки ока, що після операції позитивно позначається на загоєнні і відновленні зорових здібностей ока.

Усі ці характеристики роблять мікрокератом Rondo незамінним інструментом у проведенні підготовчих маніпуляцій при здійсненні рефракційних операцій методом Lasik.


Аргоновий лазер моделі ARGUS фірми AESCULAP MEDITEK


argus-300x225.jpgЗастосовується для фотокоагуляції сітківки ока при таких захворюваннях як периферійна дегенерація сітківки різних форм, розриви сітківки, діабетична ретинопатія, патологія судин очного дна. Технічні характеристики лазера і професіоналізм наших лікарів гарантує високу якість і максимальну безпеку процедури для пацієнта.

 







Дисрапційний лазер Visulas YAG III (Carl Zeiss, Німеччина)


zag-300x300.jpgVisulas YAG III – новий дисрапційний лазер з довжиною хвилі 1064 нм від Carl Zeiss розроблений, зокрема, для задньої капсулотомії та ірідотомії. Лікування максимально щадне для ока пацієнта, побічні ефекти впливу завдяки рівномірному розподілу енергії зведені до мінімуму.
22 ступеня енергії Visulas YAG III дають можливість скрупульозно підібрати оптимальний рівень інтенсивності впливу на тканини для кожного типу втручання з урахуванням індивідуальних особливостей кожного ока.

 

 








Мікрокератом ML7, MED-LOGICS (США)


ml7.jpgМікрокератом ML7 виготовлений компанією MED-LOGICS Inc. - лідером у розробці, виробництві і сервісі медичних пристосувань для рефракційної хірургії. При використанні приладу у процесі лазерного кератомільозу (LASIK), він дозволяє робити пошарові надрізи клаптика рогівки на зовнішній стороні рогівки завдяки вибору різних моделей каліброваних лез. Мікрокератом ML7 має безпрецедентний набір функцій, які оптимізують процедуру лазерної корекції за методикою LASIK і для хірурга і для пацієнта.


Технологічні нововведення включають патентований двомоторний дизайн в ергономічному, легкому ручному пристрої, поліпшену вакуумну керуючу систему з патентованим набором з чотирьох вакуумних кілець і безконтактну і безпроблемну «човникову вступну систему» з удосконаленим лезом CLB, спеціально створеним для приладу ML7.


Особливості автоматичного мікрокератома ML7:

  • Конструкція кільця дозволяє працювати з «важкими» очима, включаючи маленькі і глибоко посаджені;
  • Можливість роботи хірурга однією рукою;
  • Унікальна система контейнера для леза CLB;
  • Надійна вакуумна система, відсутність втрати вакууму;
  • Розташування руків'я: скроневе, носове, до верху;
  • Малий час впливу вакууму на рогівку;
  • Конструкція головки гарантує недоторканність вій і повік;
  • Безконтактна система установки і вилучення лез з головки;
  • Вбудований акумулятор забезпечує можливість роботи протягом декількох годин.

Головна перевага мікрокератома ML7 у тому, що завдяки багаторазовим вакуумним фіксуючим кільцям, він дозволяє офтальмохірургу правильно підбирати і формувати товщину поверхні клапана рогівки (флепа) від 90 (100) до 120 (130) мкр. Такий надтонкий флеп здатний сформувати далеко не всі мікрокератоми, які застосовуються у рефракційній хірургії у наш час.

У чому переваги «тонкого» поверхневого клапана рогівки (флепа)?

  • Що тонший клапан, то стабільніша і товстіша та частина рогівки, на якій виконується лазерна корекція.
  • Що тонший клапан, то комфортнішій стан пацієнта відразу після корекції. Відразу після корекції пацієнт отримує високий зір і вже наступного дня повертається до звичного способу життя, не відчуваючи ніякого дискомфорту.
  • Що тонший клапан, то коротший період відновлення. Вже на наступний день відзначається повне загоєння країв клапана, а слідів проведеної корекції не видно навіть при обстеженні ока з великим оптичним збільшенням (на щілинній лампі). Повне відновлення рогівки вже наступного дня практично зводить до нуля можливість попадання інфекції у зону проведення корекції.


Устаткування терапевтичне


Система клінік «Оптимед» оснащена суперсучасним офтальмологічним обладнанням провідних світових виробників, яке переважно не має аналогів в Україні. Це дозволяє нашим лікарям надавати кваліфіковану офтальмологічну допомогу на найвищому професійному рівні.
 
Окуляри-масажер «Бриз Азмет» працюють у режимі повітряного натиску, гарячого стиснення, багаточастотної вібрації. Стимулюють кровообіг, активізують подачу кисню до тканин ока. Використовують для лікування короткозорості, далекозорості, астигматизму, амбліопії, пресбіопії, астенопії (втоми очей).

Комплекс комп'ютерних програм застосовується для консервативного лікування косоокості та дозволяє досягти правильного положення очей, відновити бінокулярний зір без хірургічного втручання.

Електростимуляція (ЕСО-2) (стимуляція дозованим електричним струмом низької інтенсивності) використовується для лікування спазму акомодації, короткозорості, амбліопії, дистрофічних змін зорового нерва і сітківки. Електростимуляція сприяє підвищенню провідності імпульсів у зоровому нерві і особливо ефективна при лікуванні короткозорості, атрофії зорового нерва.

Магнітотерапія (АТОС) (вплив реверсивного магнітного поля, що біжить) застосовується при таких захворюваннях очей, як внутрішньоочні крововиливи, іридоцикліти, кератити, тромбоз центральної вени сітківки та її гілок, неврит зорового нерва та інші захворювання, які супроводжуються запальним і набряклим компонентом. Метод ефективний при лікуванні патології акомодації.

Апарат «Струмочок» призначений для лікування і стабілізації міопії, усунення спазму акомодації, стимуляції і тренування зору при амбліопії, пресбіопії, для зниження втоми при зорових навантаженнях.

Лазерний стимулятор покращує живлення ока, призначений для лікування і профілактики функціональних зорових порушень - зорового стомлення, астенопії, амбліопії, ністагму, міопії. При цьому підвищується гострота зору, функції акомодації і просторовий зір.

Кольоромагнітний стимулятор використовується для лікування захворювань зорового нерва і сітківки, а також спазму акомодації, короткозорості, амбліопії, дистрофічних змін зорового нерва і сітківки.

Запис до лікаря

!
!
!
!
Скасувати
Виберіть місто
У списку вкажіть потрібний Вам місто
Після відправки заявки з Вами зв'яжуться за вказаною Вами телефону