КИЇВ:

+38(044) 272-49-00

ДНІПРО:

+38(0562) 36-27-60

МІНСЬК:

+37 (517) 266-33-03
RU UA

КИЇВ:

+38(044) 272-49-00

ДНІПРО:

+38(0562) 36-27-60

МІНСЬК:

+37 (517) 266-33-03

ПОСЛУГИ

ЛАЗЕРНА ДИСЦИЗІЯ ВТОРИННОЇ КАТАРАКТИ

Вторинна катаракта – патологічний стан органу зору, який пов'язаний із помутнінням та ущільненням капсули кришталика, що призводить до повторного поступового погіршення зору після операції катаракти.


glaz.png Чому виникає вторинна катаракта?
glaz.png Основні ознаки розвитку вторинної катаракти
glaz.png Діагностика вторинної катаракти
glaz.png Лікування вторинної катаракти

Чому виникає вторинна катаракта?


Вторинна катаракта виникає після операції із заміни кришталика не у всіх і не завжди. Вона може з'явитися через рік, через два, через десять років, а може не з'явитися ніколи.

Це пов’язано з фізіологією очного апарату і клітинними реакціями в очному яблуці, тобто з індивідуальними особливостями організму. Хвороба локалізується за імплантованою інтраокулярною лінзою і постає у вигляді тонкої клітинної плівки, що складається з власних клітин організму, яка перешкоджає пропуску світла. При цьому хвороба ніяк не стосується штучного кришталика.

Основні ознаки розвитку вторинної катаракти


Прояви вторинної катаракти дуже схожі на симптоми помутніння кришталика: знижується зір, у пацієнта з'являється «відчуття туману», «димки», «целофанового пакета».

Діагностика вторинної катаракти


Фахівці наших клінік виявляють вторинну катаракту під час діагностичного обстеження. Якщо пацієнт раніше вже прооперував катаракту в нашій чи будь-якій іншій клініці, і звернувся до нас зі скаргами на погіршення зору, то проводиться біомікроскопія на щілинній лампі. Вторинну катаракту може діагностувати практично будь-який офтальмолог, але фахівці нашої клініки, перш ніж проводити процедуру, повинні переконатися в правильності діагнозу, оскільки схожі симптоми можуть бути пов'язані і з іншими очними патологіями.

Лікування вторинної катаракти


Єдиний метод лікування вторинної катаракти – це ІАГ-лазерна дисцизія задньої капсули кришталика. Суть процедури полягає у розсіченні ущільненої тканини капсули за допомогою лазерних імпульсів.

Процедура проводиться на спеціальному обладнанні - ІАГ-лазері, триває кілька хвилин і абсолютно безболісна. Зір відновлюється відразу після завершення процедури.

Важливо! У нашій клініці ІАГ- лазерну дисцизію вторинної катаракти здійснює офтальмохірург, лікар вищої категорії, який має багаторічний досвід роботи та знає всі особливості проведення цієї процедури.


zag-300x300.jpg

Дисрапційний лазер Visulas YAG III
(Carl Zeiss, Німеччина)

Повернутися до списку


Запис до лікаря

!
!
!
!
Скасувати
Виберіть місто
У списку вкажіть потрібний Вам місто
Після відправки заявки з Вами зв'яжуться за вказаною Вами телефону