КИЇВ:

+38(044) 272-49-00

ДНІПРО:

+38(0562) 36-27-60

МІНСЬК:

+37 (517) 266-33-03
RU UA

КИЇВ:

+38(044) 272-49-00

ДНІПРО:

+38(0562) 36-27-60

МІНСЬК:

+37 (517) 266-33-03

ПОСЛУГИ

ЛІКУВАННЯ ГЛАУКОМИ

Термін «глаукома» об'єднує велику групу захворювань очей, яка характеризується постійним або періодичним підвищенням внутрішньоочного тиску з наступним розвитком типових дефектів поля зору, зниженням центрального зору і атрофією зорового нерва. Фахівці клінік «Оптимед» пропонують усі методи лікування цього захворювання: медикаментозний, лазерний та хірургічний.

glaz.png Що таке глаукома?
glaz.png Причини виникнення глаукоми
glaz.png Діагностика глаукоми у наших клініках
glaz.png Профілактика глаукоми
glaz.png Методики лікування глаукоми у наших клініках
glaz.png Медикаментозне лікування
glaz.png Лазерне лікування
glaz.png Хірургічне лікування

Що таке глаукома?


Термін «глаукома» об'єднує велику групу захворювань очей, яка характеризується постійним або періодичним підвищенням внутрішньоочного тиску з наступним розвитком типових дефектів поля зору, зниженням центрального зору і атрофією зорового нерва. Межі нормального внутрішньоочного тиску коливаються від 18 до 25 мм рт. ст. 

Глаукома може бути первинною (відкритокутовою і закритокутовою), вторинною (при порушеннях кровообігу у судинах ока, очниці і при внутрішньоочних крововиливах), буває глаукома афакічного ока, при увеїтах (запаленні ока) і вроджена (проявляється до 3-х років). Може бути гострий напад глаукоми при будь-якій формі. 

Причини виникнення глаукоми


Глаукома виникає зазвичай у осіб у віці старше 35-40 років, причому, найчастіше виникає спочатку на одному оці, але як правило, через деякий час хворіє і друге око. Причини, що викликають порушення циркуляції рідини в оці і підвищення внутрішньоочного тиску, досить різноманітні. Найчастіше ці порушення виникають внаслідок судинних захворювань: гіпертонічної хвороби, гіпотонії, атеросклерозу, цукрового діабету. Певна роль належить спадковому чиннику.

glaykom4.jpg 

Динаміка зміни поля зору при глаукомі


Діагностика глаукоми у наших клініках


Для успішного лікування хворих глаукомою уся увага має бути зосереджена на ранньому виявленні цього захворювання. Разом з тим виявити глаукому на початковій стадії буває досить важко: не знаючи симптомів цієї хвороби, пацієнти не надають значення першим її проявам або не пов'язують їх із захворюванням очей. Сучасне розпізнавання глаукоми можливе лише за умови, якщо усі будуть знати її ранні симптоми. У наших клініках успішно застосовується спеціальна антиглаукомна програма, яка дозволяє виявити глаукому на ранніх стадіях її  розвитку.

Профілактика глаукоми


Ретельні профілактичні огляди очей у людей у ​​віці 40 років і старше. Індивідуальна профілактика: уникати зайвих хвилювань. Для попередження вторинної глаукоми - своєчасне і правильне лікування захворювань очей, які можуть призвести до підвищення очного тиску. 

Методики лікування глаукоми


Наші клініки пропонують усі сучасні методи лікування глаукоми з урахуванням форми і стадії захворювання. Ці методи включають медикаментозне, лазерне і хірургічне лікування.

Медикаментозне лікування


Підбір оптимальних лікарських препаратів і вибір режиму їх застосування.

Лазерне лікування


На сьогоднішній день цей метод широко застосовується у наших клініках на ранніх стадіях захворювання. Промінь лазера, заломлюючись через спеціальну лінзу, впливає на дренажну систему ока, поліпшуючи відтік внутрішньоочної рідини, що призводить до зниження внутрішньоочного тиску. Лазерне лікування глаукоми безболісне, нетривале за часом і здійснюється амбулаторно. Його перевага у тому, що очне яблуко не піддається хірургічному впливу і може на тривалий термін призупинити розвиток глаукоми.

Хірургічне лікування


У разі малої ефективності медикаментозного і лазерного методів застосовується хірургічне лікування. За допомогою мікроінструментів і потужного мікроскопа хірург створює обхідні шляхи відтоку внутрішньоочної рідини, після чого стабілізується тиск, що у свою чергу призводить до нормалізації зору.

Доведено: що раніше виконується хірургічне втручання при наявності необхідних показань, то стабільніше і якісніше зберігається зір у хворих глаукомою.

Повернутися до списку


Запис до лікаря

!
!
!
!
Скасувати
Виберіть місто
У списку вкажіть потрібний Вам місто
Після відправки заявки з Вами зв'яжуться за вказаною Вами телефону