КИЇВ:

+38(044) 272-49-00

ДНІПРО:

+38(0562) 36-27-60

МІНСЬК:

+37 (517) 266-33-03
RU UA

КИЇВ:

+38(044) 272-49-00

ДНІПРО:

+38(0562) 36-27-60

МІНСЬК:

+37 (517) 266-33-03

ГАРАНТІЇ

awd.png Клініки «Оптимед» пропонують повний комплекс послуг від діагностики до складних хірургічних втручань, при цьому всі наші пацієнти отримують усю необхідну об'єктивну інформацію про своє захворювання і ефективні методики лікування.
Лікарі наших клінік - фахівці високої кваліфікації, які пройшли навчання у медичних установах Німеччини, Франції, Італії і РФ та мають відповідні міжнародні сертифікати.

awd.png Медичний персонал клініки строго дотримується усіх нормативів і протоколів надання медичної допомоги, затверджених МОЗ України.

awd.png Усі приміщення клінік відповідають вимогам санітарних норм і правил Державної санітарно-епідеміологічної служби України.

awd.png Усі медичні процедури здійснюються відповідно до нормативних документів МОЗ України для медичних установ хірургічного профілю.

awd.png Наші клініки оснащені сучасним діагностичним і хірургічним обладнанням кращих світових виробників. Усе офтальмологічне обладнання регулярно перевіряється органами Державної метрологічної служби відповідно до ДСТУ «Перевірка ЗАСОБІВ вимірювальної техніки. Організація та порядок проведення».

awd.png Усе обладнання та матеріали, які використовуються у клініці, мають сертифікати і пройшли необхідну реєстрацію у Міністерстві охорони здоров'я України.

awd.png Перед операцією з пацієнтом укладається договір, у якому обумовлюються права пацієнта і обов'язки клініки, а також усі аспекти лікування.

awd.png Уся хірургічна техніка та одноразові витратні матеріали, які використовуються під час операції, мають відповідні міжнародні сертифікати і дозволені до застосування на території України.

awd.png Усі операції проводяться амбулаторно. Вони абсолютно безболісні, оскільки застосовується ефективна і безпечна місцева анестезія.

awd.png Ми спостерігаємо за станом кожного пацієнта після операції до повного одужання. Згідно з угодою, протягом трьох місяців після операції це спостереження безкоштовне.

awd.png Звернувшись у клініку «Оптимед», ви завжди можете розраховувати на якісну і кваліфіковану допомогу, індивідуальний підхід і чуйне, уважне ставлення.

Запис до лікаря

!
!
!
!
Скасувати
Виберіть місто
У списку вкажіть потрібний Вам місто
Після відправки заявки з Вами зв'яжуться за вказаною Вами телефону