КИЇВ:

+38(044) 272-49-00

ДНІПРО:

+38(0562) 36-27-60

МІНСЬК:

+37 (517) 266-33-03
RU UA

КИЇВ:

+38(044) 272-49-00

ДНІПРО:

+38(0562) 36-27-60

МІНСЬК:

+37 (517) 266-33-03

ПОСЛУГИ

ІМПЛАНТАЦІЯ ФАКІЧНИХ (ВНУТРІШНЬООЧНИХ) ЛІНЗ

Протягом багатьох років єдиним методом відновлення зору, що виключає необхідність постійного використання окулярів і контактних лінз, була лазерна корекція. Однак існують і протипоказання для цієї методики: при дуже високих ступенях порушення рефракції, тонких рогівках або кератоконусі лазерну корекцію зробити неможливо. Ситуація кардинально змінилася з появою факічних лінз. Вони дозволяють отримати чіткий і яскравий зір з відмінною глибиною фокуса і сприйняттям простору, навіть на «складних» очах. У системі клінік «Оптимед» успішно здійснюється встановлення факічних лінз у Києві і Дніпрі Visian ISL (STAAR, Швейцарія) з 2011 року.

При високих ступенях порушення рефракції або дуже тонких рогівках лазерну корекцію зору зробити неможливо.

Люди з високими ступенями порушення рефракції, більше за усіх інших, які відчувають незручності, пов'язані з низьким зором і постійною необхідністю користуватися сильними окулярами і контактними лінзами, не мають можливості позбутися цих незручностей.

Різновиди факічних лінз

 
Ситуація кардинально змінилася трохи більше як 10 років тому з появою внутрішньоочних  факічних лінз Visian ICL (Implantable Contact Lens ) швейцарської компанії STAAR.

Сьогодні вже сотні тисяч пацієнтів по всьому світу завдяки внутрішньоочним факічним лінзам Visian ICL насолоджуються високим і чітким зором, позбувшись короткозорості до -20,0 діоптрій, далекозорості до +10,0 діоптрій і астигматизму до 6,0 діоптрій за допомогою лінз ICL.

ICL – це спеціально розроблені лінзи, виготовлені із запатентованого унікального матеріалу Collamer. Матеріал Collamer є сополімером колагену людини і може довічно перебувати в оці, не викликаючи ніякої реакції.

Це перші біосумісні лінзи, створені з настільки близького тканинам людини матеріалу, що їх можна назвати «практично живими».

У матеріал лінзи вбудований спеціальний хромофор, що має здатність блокувати ультрафіолетову частину сонячного світла і захищати природний кришталик і сітківку від його шкідливого впливу. Це уповільнює процес розвитку катаракти і макулодистрофії, що особливо важливо для пацієнтів з високою короткозорістю, найбільш схильних до раннього розвитку катаракти і макулодистрофії.

Завдяки тому, що лінза дуже тонка і м'яка, вона може бути зігнута (згорнута «у трубочку»). Після чого лінза швидко і безболісно імплантується через мікротунель рогівки.

В оці лінза розправляється і займає положення за райдужкою і перед кришталиком (живою лінзою людського ока).

Зір відновлюється практично зразу після операції.

ICL працює так само, як звичайна контактна лінза. Різниця тільки у тому, що, розташовуючись всередині ока, вона коригує зір раз і назавжди.

Розташовуючись у найбільш природному для лінзи місці в оці людини (за райдужкою), лінза ICL є невидимою як для пацієнта, так і для стороннього спостерігача.

Внутрішньоочні факічні лінзи Visian ICL не викликають ніяких відчуттів.

Відновлення зору після імплантації факічних лінз Visian ICL відбувається швидко і безболісно ​​і займає, як правило, менше доби. Тунель, необхідний для імплантації лінзи ICL, настільки мініатюрний, що не потребує накладення швів. Мікротунель розташований на самому краю рогівки і ніяк не впливає на оптичні властивості ока.

Мікротунель, розташований на самому краю рогівки, має властивість герметизації. Швидка регенерація клітин у цій зоні і швидке загоєння додатково знижують ризик інфекційних ускладнень.

Лінзи ICL розроблені для постійної (довічної) корекції зору. Однак, на відміну від лазерної корекції, Імплантована факічна лінза ICL, за необхідності, може бути вийнята або замінена на іншу лінзу, не порушуючи структури та анатомії ока.

Понад 15 років науково-дослідної роботи і понад 10 років клінічного застосування імплантованих факічних лінз Visian ICL (STAAR) дозволяє впевнено говорити про високу задоволеність пацієнтів результатами корекції. За результатами численних опитувань: понад 99% пацієнтів після імплантації лінз ICL (STAAR) оцінюють свій зір як «чудовий».

Лінзи ICL пройшли тривалі клінічні випробування, довели свою безпеку і точність і отримали CE Mark (Європейський сертифікат якості) і Сертифікат FDA (сертифікат комісії Конгресу США з харчових продуктів і медичних технологій).

У 2007 році факічні лінзи Visian ICL (STAAR, Швейцария), що імплантуються, були сертифіковані Міністерством охорони здоров'я України та рекомендовані до застосування на території України.

ICL можуть бути імплантовані практично кожній людині, яка обрала для себе цей метод корекції зору.

Для багатьох людей, у яких порушення рефракції не можуть бути виправлені шляхом лазерної корекції зору, внутрішньоочні  факічні лінзи ICL є єдиним і оптимальним методом постійної корекції зору.

ICL коригує більшість порушень рефракції:

  • Короткозорість до -20,0 діоптрій
  • Далекозорість до +10,0 діоптрій
  • Астигматизм до 6,0 діоптрій

Cистема клінік «Оптимед» занесена до Міжнародного реєстру клінік, рекомендованих до проведення операцій з імплантації внутрішньоочних факічних лінз Visian ICL. Головний лікар Дніпровської філії системи клінік «Оптимед» Мольнер Олександр Олександрович є сертифікованим фахівцем і успішно здійснює операції з імплантації лінз Visian ICL як у Київській клініці «Оптимед», так і у Дніпровській.

Повернутися до списку


Запис до лікаря

!
!
!
!
Скасувати
Виберіть місто
У списку вкажіть потрібний Вам місто
Після відправки заявки з Вами зв'яжуться за вказаною Вами телефону