КИЇВ:

+38(044) 272-49-00

ДНІПРО:

+38(0562) 36-27-60

МІНСЬК:

+37 (517) 266-33-03
RU UA

КИЇВ:

+38(044) 272-49-00

ДНІПРО:

+38(0562) 36-27-60

МІНСЬК:

+37 (517) 266-33-03

ПОСЛУГИ

ЛАЗЕРНА КОРЕКЦІЯ ЗОРУ

Лазерна корекція зору - це найкраща альтернатива окулярам і контактним лінзам при короткозорості, далекозорості і різних видах астигматизму, причому абсолютно безпечна і ефективна. Вперше за допомогою лазера повноцінний зір було повернуто пацієнтам у 1985 році у Німеччині і відтоді цей метод завдяки своїм перевагам успішно застосовується у 60 країнах світу.
Фахівці системи клінік «Оптимед» першими у Білорусі (1998 рік) і першими в Україні (1999 рік) здійснили лазерну корекцію зору. У наших клініках ми застосовуємо усі відомі на сьогодні методики лазерної корекції, розумно і ефективно використовуючи переваги кожної з них. Лазерна корекція у наших офтальмологічних клініках у Києві і Дніпрі виконується з використанням надійного і сучасного обладнання сертифікованими фахівцями з багаторічним досвідом роботи.

glaz.png Що таке лазерна корекція?
glaz.png Які показання для лазерної корекції?
glaz.png Які методики пропонують наші клініки?
glaz.png Хто робить лазерну корекцію зору у клініках «Оптимед»?
glaz.png Чи небезпечна лазерна корекція?
glaz.png У якому віці рекомендується робити лазерну корекцію і наскільки стабільні її результати?
glaz.png Кому не можна робити лазерну корекцію?
glaz.png Чи є обмеження після корекції?
glaz.png Як ​​зробити лазерну корекцію у наших клініках?
glaz.png Чому ми впевнені у відмінних результатах лікування у наших клініках?

Що таке лазерна корекція зору?


Лазерна корекція - це найефективніший і безпечний метод відновлення зору для людей, які хочуть позбутися постійного носіння окулярів і контактних лінз. Суть методу полягає у тому, що промінь лазера виправляє дефекти і нерівності рогівки, які призвели до погіршення якості зору. Це дозволяє змінити заломлення світла в оці, фокусуючи його прямо на сітківку, і отримати чітке зображення предметів.


Які показання для лазерної корекції?


Короткозорість від -1 до -13 D
Далекозорість від + 1 до + 6 D
Астигматизм від +/- 1 до +/- 4.


Які методики пропонують наші клініки?


У сучасній медицині існують три основні методи лазерної корекції зору – PRK, LASEK, LASIK, TRANS PRK. Наше рефракційне обладнання дозволяє успішно застосовувати усі три методики.

Метод, який лікар пропонує пацієнту, залежить від ступеня порушення зору і анатомічних особливостей ока. Правильно обрати методику можна тільки після комплексного діагностичного обстеження органу зору пацієнта, яке дозволить виміряти усі необхідні параметри для корекції і спрогнозувати очікуваний результат. Поліпшення зору відбувається швидко.

Метод PRK (фоторефракційна кератектомія) – дозволяє надійно усунути слабку ступінь короткозорості. Лазерні імпульси впливають на поверхневі шари рогівки, змінюючи її кривизну. Загоєння триває три-чотири дні. У цей період вас можуть турбувати світлобоязнь, сльозотеча, відчуття стороннього тіла в оці. Методика застосовується з 1986 року.

Метод LASEK (лазерний субепітеліальний кератомільоз) – передбачає формування поверхневого клаптя, безпосередньо з епітелію рогівки, який після лазерного втручання укладається на місце і фіксується контактною лінзою. Методика дозволяє зменшити прояви рогівкового синдрому (світлобоязнь, сльозотеча, відчуття стороннього тіла в оці), а також відновлює функції ока швидше за ФРК.

Метод LASIK (лазерний інтрастромальний кератомільоз) – комбінована лазерно-хірургічна процедура. Дозволяє усунути високу ступінь короткозорості, далекозорості та астигматизму. На першому етапі операції зрізається надтонкий поверхневий шар рогівки у вигляді кришечки. Ця процедура здійснюється за допомогою спеціального хірургічного обладнання - мікрокератома.

Метод TRANS PRK (трансепітеліальна фотоепіталіальна кератектомія) – один з найсучасніших і безпечних методів лазерної корекції. Дозволяє усунути короткозорість, далекозорість і астигматизм.

Він складається з двох етапів:

  • спочатку верхній шар рогівки випаровується лазерним променем для доступу безпосередньо до місця виконання процедури;
  • потім здійснюється власне корекція, тобто виправлення профілю рогівки для досягнення правильного заломлення світлових променів в оці і, отже, виправлення зору.

Перевага цієї методики – у повній відсутності механічного та хімічного впливу на рогівку ока, тобто вона повністю безконтактна, що зводить до мінімуму можливі ускладнення і побічні ефекти.


З 2014 року у клініках «ОПТИМЕД» використовується новий Мікрокератом ML7, компанії MED-LOGICS (США). Основна перевага мікрокератома ML7 полягає у тому, що завдяки багаторазовим вакуумним фіксуючим кільцям, він дозволяє офтальмохірургу правильно підбирати і формувати товщину поверхні клапана рогівки (флепа) від 90 (100) до 120 (130) мкр. Такий надтонкий флеп здатні сформувати далеко не всі мікрокератоми, які застосовуються у рефракційній хірургії у цей час.

У чому переваги «тонкого» поверхневого клапана рогівки (флепа)?

  • Що тонший клапан, то більш стабільна і товста та частина рогівки, на якій здійснюється лазерна корекція.
  • Що тонший клапан, то комфортніший стан пацієнта відразу після корекції. Зразу після корекції пацієнт отримує високий зір і вже на наступний день повертається до звичного способу життя, не відчуваючи ніякого дискомфорту.
  • Що тонший клапан, то коротший відновлювальний період. Вже на наступний день відзначається повне загоєння країв клапана, а слідів зробленої корекції не видно навіть при обстеженні ока з великим оптичним збільшенням (на щілинній лампі). Повне відновлення рогівки вже наступного дня практично зводить до нуля можливість потрапляння інфекції у зону проведення корекції.

На другому етапі здійснюється лазерна корекція у глибоких шарах рогівки, після чого «кришечка» укладається на місце. Адаптаційний період і сама корекція проходять безболісно.
Методика застосовується з 1990 року.


Хто здійснює лазерну корекцію зору у клініках «Оптимед»?


  IMG_3246.jpg
Дьомін Олег Ігорович
Офтальмохірург, лікар I категорії
(м. Київ)
Професійна біографія
  IMG_3257.jpg
Ковальчук Олена Сергіївна
Офтальмохірург, лікар I категорії
(м. Київ)
Професійна біографія
  IMG_0147.jpg
Новосадський Дмитро Анатолійович
Зав. рефракційного відділення,
офтальмохірург, лікар II категорії
(м. Дніпро)
Професійна біографія

Чи небезпечна лазерна корекція?


Лазерна корекція не є небезпечною. Цілісність внутрішніх структур ока не порушується, оскільки лазерне випромінювання працює і поглинається виключно тканиною рогівки, отже промінь ексимерного лазера не може впливати на глибші тканини і викликати їх пошкодження. Сучасні методи лазерної корекції – безпечні, безкровні, безболісні.

У якому віці рекомендується робити лазерну корекцію і наскільки стабільні її результати?


Не раніше 18 років і до 45. У дітей до 18 років очне яблуко ще формується, тому корекцію робити зарано. А ось якщо після 18 років вам зробили лазерну корекцію, то і в 25 і в 35 років зір буде хорошим. Але після 45 років доведеться користуватися окулярами для читання, як усім іншим людям, у яких починаються вікові зміни органу зору.

Кому не можна робити лазерну корекцію?


Ми не рекомендуємо лазерну корекцію пацієнтам з прогресуючою короткозорістю, запальними захворюваннями очей, кератоконусом, катарактою, глаукомою, відшаруванням сітківки, а також людям з патологічними змінами на сітківці, які потребують профілактичної периферійної коагуляції сітківки.

Чи є обмеження після корекції?


Деякі обмеження є: протягом трьох тижнів не вмивати очі (можна витирати вологою серветкою область навколо очей), не відвідувати басейни та сауни, не плавати у відкритих водоймах, не користуватися косметикою. Через місяць після корекції можна повністю повертатися до звичного способу життя, зокрема і до занять спортом.
Корекцію можна робити під час вагітності, а після пологів – через місяць після закінчення годування грудьми (щоб стабілізувався гормональний баланс). Жінки, які зробили лазерну корекцію до вагітності, можуть спокійно народжувати природним шляхом – результат корекції не зміниться.

Як зробити лазерну корекцію у наших клініках?


Спочатку потрібно пройти у нас повне комп'ютерне обстеження органів зору і разом з лікарем вибрати методику корекції. Призначається день операції, яка здійснююється амбулаторно, і в той самий день ви повернетеся додому. Потім у призначені лікарем дні необхідно проходити повторні огляди, які, згідно з Угодою на проведення лазерної корекції, будуть безкоштовними протягом одного місяця.

Чому ми вневнені у відмінних результатах лікування у наших клініках?


Високий професіоналізм, величезний досвід наших провідних фахівців і відмінне технічне оснащення усіх клінік «Оптимед».

Система клінік «Оптимед» спеціалізується на лазерній корекції зору з 1999 року. Ми першими в Україні і Білорусі стали використовувати ексимерні лазери в рефракційній хірургії і пишаємося тим, що сьогодні з приводу лазерної корекції до нас звертаються діти наших перших пацієнтів.

Повернутися до списку


Запис до лікаря

!
!
!
!
Скасувати
Виберіть місто
У списку вкажіть потрібний Вам місто
Після відправки заявки з Вами зв'яжуться за вказаною Вами телефону