КИЇВ:

+38(044) 272-49-00

ДНІПРО:

+38(0562) 36-27-60

МІНСЬК:

+37 (517) 266-33-03
RU UA

КИЇВ:

+38(044) 272-49-00

ДНІПРО:

+38(0562) 36-27-60

МІНСЬК:

+37 (517) 266-33-03

ПОСЛУГИ

ІНТРАВІТРЕАЛЬНЕ ВВЕДЕННЯ ПРЕПАРАТУ АЙЛІЯ

Волога форма вікової дегенерації центральної частини сітківки (ВМД) і діабетичний набряк макули є одними з найпоширеніших причин ослаблення зору і навіть сліпоти в усьому світі. Без своєчасної діагностики та лікування цих захворювань більшість пацієнтів може повністю втратити центральний зір.

Але понад 80% випадків сліпоти можна запобігти, якщо лікування почати своєчасно.

eilia.jpgЗгідно з рекомендаціями провідних офтальмологічних товариств Європейського союзу, Великобританії та США, інтравітреальні ін'єкції анти-VEGF препаратів, таких, як препарат АЙЛІЯ німецької компанії Bayer, є найефективнішим способом лікування пацієнтів з ВМД і діабетичним набряком макули.

Лікування препаратом АЙЛІЯ здійснюється за проактивного схемою «лікування і продовження», тобто з лікарем обговорюється довгостроковий план регулярної терапії, оскільки ВМД і діабетичний набряк макули – це захворювання хронічні, і дуже важливо уповільнити або зупинити прогресування хвороби. Ця схема введень допомагає пацієнтові зберегти досягнуті анатомічні показники і показники зору, до того ж частота проведення ін'єкцій підбирається індивідуально, а загальне навантаження мінімізується.

Препарат вводиться інтравітреально, тому терапевтичний ефект настає швидко. Процедура практично безболісна, дискомфорт мінімізується місцевою крапельною анестезією.

Через місяць після кожного введення пацієнтові необхідно зробити повторне ОКТ-обстеження у нашій клініці для того, щоб лікар оцінив досягнутий терапевтичний ефект і, у разі потреби, відкоригував подальший план терапії.

oct-ailia.jpg

Своєчасна діагностика і правильне лікування допоможе вам не тільки зберегти зір, а й, можливо, значно його поліпшити.

Прайс послугПовернутися до списку


Запис до лікаря

!
!
!
!
Скасувати
Виберіть місто
У списку вкажіть потрібний Вам місто
Після відправки заявки з Вами зв'яжуться за вказаною Вами телефону